Spotkanie w sprawie realizacji budżetu PZD w Ciechanowie

Dodane przez Emilia Pajewska - śr., 08/09/2021 - 08:02

Kategoria

W tym tygodniu Dyrektor PZD wraz z działem finansowo-księgowym, działem technicznym oraz sekcją zamówień publicznych podsumował bieżące wykonanie budżetu. Omówiono wykonanie wszystkich działów budżetowych. Wiele uwagi poświęcono zawansowaniu wykonania planowanych inwestycji i remontów w tym inwestycji wieloletnich zawartych w WPF Starostwa Powiatowego w Ciechanowie i naszej jednostki. Zaplanowane zostały zmiany budżetowe pozwalające przygotować się materiałowo i sprzętowo na zbliżający sezon zimowy. Na spotkaniu poruszono również kwestie dotyczące planów budżetowych na przyszły rok. Poszczególne działy zostały zobowiązane do przedstawienia w najbliższym czasie planów rzeczowo finansowych. Plany te posłużą do stworzenia projektu budżetu, do konsultacji z Zarządem Powiatu i służbami księgowymi Starostwa Powiatowego. W tym tygodniu Dyrektor PZD wraz z działem finansowo-księgowym, działem technicznym oraz sekcją zamówień publicznych podsumował bieżące wykonanie budżetu. Omówiono wykonanie wszystkich działów budżetowych. Wiele uwagi poświęcono zawansowaniu wykonania planowanych inwestycji i remontów w tym inwestycji wieloletnich zawartych w WPF Starostwa Powiatowego w Ciechanowie i naszej jednostki. Zaplanowane zostały zmiany budżetowe pozwalające przygotować się materiałowo i sprzętowo na zbliżający sezon zimowy. Na spotkaniu poruszono również kwestie dotyczące planów budżetowych na przyszły rok. Poszczególne działy zostały zobowiązane do przedstawienia w najbliższym czasie planów rzeczowo finansowych. Plany te posłużą do stworzenia projektu budżetu, do konsultacji z Zarządem Powiatu i służbami księgowymi Starostwa Powiatowego.
budżet